Про нас

Історія IDMUZA (АйДі МУЗА) почалася в 2010 році, з впровадження Міжнародного проекту « Зірковий крок», яким скористалися понад 20 тисяч учнів в різних країнах світу. Понад 100 освітніх закладів включили нашу комплексну методику в свої навчальні програми. Нам вдалося вміло об’єднати кілька музичних дисциплін в один курс, що дає можливість розширювати кругозір і давати студентам додаткові знання за відносно короткий період часу.
Вперше для самонавчання нами створено модульну методику по грі на фортепіано і вокалу. Втілилася заповітна мрія багатьох, вчитися одночасно, грати і співати, при цьому економлячи час і свої кошти. Тепер наука гри на клавішних інструментах, спів та створення своєї музики доступні всім, без попередньої підготовки і обмеження віку.

У колективі IDMUZA сформована команда прогресивних майстрів своєї справи.

Вже після першого заняття наші фахівці з радістю навчать Вас своїм секретам виконавської майстерності, і Ви легко примножите свої знання.

З нами у кожного з Вас є унікальна можливість, не витрачаючи додаткових коштів, розвинути своє хобі, оволодіти улюбленою справою або отримати додаткову кваліфікацію фахівця для просування по кар’єрній сходинці.

Творчих насолод Вам і зіркового злету!

ВЫПОЛНЕНИЕ ДОМАШНИХ ЗАДАНИЙ_CUT ПОПРОБУЙ И ТЫ не упустите свой шанс! музыка в своем исполнении