Фортепіано для дітей «Зірковий крок» ОНЛАЙН

Навчання грі на фортепіано, курс для дітей «Зірковий крок» ОНЛАЙН
Питання, що часто виникає : «Як навчитися співати і грати одночасно?», наштовхнуло авторів методики на створення нового курсу навчання «Зірковий крок». Комплекс корисних фортепіанних і вокальних вправ вирішує безліч технічних і психологічних завдань, що стоять перед дитиною на початковому етапі навчання.
Завдяки нашим захоплюючим заняттям, Ваші діти будуть завжди активними, бадьорими і життєрадісними.

На прикладі повчальних історій, представлених в пісенних текстах, діти знайомляться з різними видами музичних штрихів, таких як: нон легато, легато, стакато, застосування яких допоможе істотно урізноманітнити виконувані мелодії, в залежності від обраного репертуару. Після того, як юний музикант опанує навичками виконання одноголосних мелодій, представлених в перших трьох модулях навчання, в різних формах виконання, можна сміливо переходити до вивчення програми «Початкова школа фортепіано і вокалу. 100 нових пісень».

Клавішний інструмент є основою всіх інструментів, фортепіано ще називають королем музики, інтерес до цього інструменту не згасає вже кілька століть. В наші дні гра на фортепіано / електронному піаніно / і спів відіграють домінуючу роль в захопленнях дітей підлітків. Подобається це і батькам. Загальновідомо, і Ви швидко самі в цьому переконаєтеся, що гра на фортепіано і спів ще мають і великий корисний терапевтичний ефект. Під час занять знімається психологічна напруга і знижується нервозність.

 

Курс фортепіано для дітей складається з 3 журналів-модулів, аудіо носіїв і онлайн-тестів. Для продовження навчання в ресурс також входять 2 навчальні посібники-самовчителі «Зірковий крок», які можна придбати за додаткову плату.

 

4.5/5