«Музичні пригоди» для малюків ОНЛАЙН

Підготовчий курс «Музичні пригоди» ОНЛАЙН

Головна мета підготовчого курсу «Музичні пригоди» – навчити дітей розуміти і любити музику. За нашою методикою перше знайомство з музикою відбувається у малюків за допомогою казкових персонажів, які захоплюють їх своїми фантастичними завданнями, і як результат, викликають інтерес до продовження занять. Так, наприклад, Фея Муза з радістю познайомить дітей з основними правилами музики, Муззнайка поділиться своїми спостереженнями, Клаврик навчить грати на різних інструментах, ну, а Змій Горинич “порадує” діточок своїм нерозумінням музики.

Концепція IDMUZA і ідея раннього музичного навчання заснована на створенні свого світу музики в своєму рідному домі. Самостійно створений «Домашній клуб музики», дає можливість дитині, за участю дорослих, (а це можуть бути: дідусь, бабуся, тато, мама, брат, сестра, няня), проявити свої творчі таланти в атмосфері ігрового спілкування.

Навчальні посібники “Музичні пригоди” ОНЛАЙН можна замовити також на сайті: http://www.knigograd.com.ua/


Курс I ступеню раннього музичного навчання складається з шести рівнів підготовки. Ви маєте можливість замовляти курси щомісяця або ж придбати повний пакет. Після закінчення кожного з шести рівнів навчання слід заповнити сторінки Робочого зошита з відповідями на поставлені питання і виконати та відправити онлайн-тести по пройдених темах в офіс IDMUZA на адресу електронної пошти. Підсумування знань буде підставою для отримання Сертифікату про закінчення курсу, який Ви можете отримати за додаткову плату.

Скористайтеся IDMUZA, вона створена саме для Вас!

5/5