Самовчитель Сольфеджіо “Зірковий крок”

Вартість курсу он-лайн навчання з електронними виданнями

Слухати Слухати елементи уроку_СОЛЬФЕДЖIО

Самовчитель Сольфеджіо для дітей

Оновлений нами Самовчитель містить 35 практичних занять, які розвивають музичний слух, сприяють вмінню слухати і чути музику. Спів спеціально створених легких мелодій, поспівок, вправ, стане основою вивчення нотної грамоти і прискорить оволодіння музичною наукою учнів в цілому.

Навчальний посібник «Сольфеджіо» є невід’ємною частиною освітнього проекту «Зірковий крок» для дітей, і буде мати позитивний вплив на розвиток музичного мислення. Автори Самовчителя пропонують інтегрований підхід до освоєння сольфеджіо шляхом вивчення іншого предмета – «музична грамота». Музичний матеріал відрізняється новизною і свіжістю, а інформаційний – індивідуальною виваженістю.

 

Особливості та ресурс самовчителя «Зірковий крок. Сольфеджіо»
Ті, хто проходять уроки сольфеджіо згодом помічають, що більш чутливо реагують на чистоту звуку і правильне інтонування. Загострюється сприйняття до музичної гармонії, що в подальшому відобразиться в здібностях інтуїтивно придумувати музичні партії і імпровізувати. Надалі можна оформити музику, написану самостійно, в нотний лист, а разом з цим створення композицій і власних пісень стане процесом легким, гнучким і цікавим. У своїх творах буде з’являтися все більше і більше індивідуального характеру і образного мислення.

4.5/5

Вартість курсу навчання з друкованими виданнями

Слухати Слухати елементи уроку_СОЛЬФЕДЖIО