Самовчитель фортепіано та співу “Зірковий крок”

Самовчитель фортепіано та співу для дітей
Вперше нами створена комплексна методика початкової школи фортепіано і співу. Самовчитель фортепіано і співу з серії «Зірковий крок» представлено в двох викладах. Його мета – одночасно вчитися грати і співати. Він розрахований для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Своєрідна музична терапія «Зірковий крок» дає додатковий імпульс для успішного навчання по класу фортепіано і вокала.

Методичні знахідки авторів допомагають учневі оволодіти грою на фортепіано через спів. Пісню з вивченим текстом і відпрацьовану як розспівування, грати набагато легше, оскільки при цьому активізується музичний слух. Фортепіанна п’єса перестає бути самоціллю, а перетворюється в фортепіанний варіант пісні. Дитина бачить для чого потрібно вміння грати, а формування мотивації допомагає більш успішному навчанню.

Новинкою цього курсу є окремо розроблений розділ для вивчення басового ключа (гра лівою рукою), який завжди викликає чималу складність для музикантів-початківців. Крім цього учні знайомляться з різними видами музичних штрихів, таких як: нон легато, легато, стакато, застосування яких допоможе істотно урізноманітнити виконувані мелодії, в залежності від обраного напрямку і стилю.

Курс навчання: 12 місяців. (Комплект 2 книги + 2 СD диска). При покупці Самовчителя самостійне навчання Вам в місяць обходиться всього лише – 33 грн., тобто 1 євро.

 

5/5