Вокал для дорослих “Престиж” ОНЛАЙН

Люди часто сумніваються, що самі зможуть професійно навчитися естрадному вокалу з нуля, втілити свою давню мрію опанувати цією майстерністю, а потім, навіть, навчити іншого. З появою нового вокального курсу «Престиж» навчання стало доступним для всіх в інтерактивному онлайн-процесі.
А чи знаєте Ви, що спів має не тільки прекрасний терапевтичний ефект, але також стимулює мозкові клітини, підтримуючи розум в бадьорому і активному стані?

Заняття вокалом в IDMUZA раз і назавжди усунуть прискіпливі запитання: «Чи займалися Ви музикою в ранньому віці?», «Чи маєте Ви музичний слух?», «Чому Ви не розвивали свій голос, адже у Вас такі дані?»
Тепер Ви маєте унікальну можливість опанувати музичними знаннями в будь-якому віці і без попереднього рівня підготовки.
Вступайте до IDMUZA, оволодівайте новими навичками,
розвивайте свої таланти і отримуйте задоволення від процесу навчання!

 

Нові вокальні вправи-розспівування, які займають особливе місце в навчальній програмі, допоможуть Вам розібратися в таких поняттях як: вокальне дихання, опора, плавне голосоведення звуку. Ці знання допоможуть Вам навчитися управляти своїм голосом і не важливо, чи будете Ви виступати на сцені, або ж в якості оратора перед публікою. Багатьма нашими клієнтами, які вже придбали курс, є люди, яким була необхідна вокальна підготовка для самоствердження. Погодьтеся, що людина, яка володіє гарним тембром, чіткою дикцією, виразною вимовою і переконливою інтонацією голосу, завжди матиме перевагу, а відповідно і додаткові бонуси серед оточуючих.

Новизна IDMUZA в тому, що автори методики успішно з’єднали для Вас кілька музичних курсів, які допоможуть Вам придбати знання відразу ж по декількох напрямках: ВОКАЛА і ФОРТЕПІАНО.

 

5/5