Фортепіано “Престиж” ОНЛАЙН

Захоплення грою на фортепіано, людей, що відбулися в житті , набирає космічних обертів. І це не дивно, оскільки, бажаючі досягти успіху, розуміють, що музика – це «їжа» головного мозку, яка активно розвиває обидві півкулі. Модульна програма фортепіано представлена ​​універсально: у вигляді наочного сприйняття або ж відео-курсу. Ні для кого не секрет, що ліва півкуля головного мозку відповідає за логічне мислення, а права півкуля за уяву (мрії, фантазії, інтуїцію). Люди з найбільш розвиненою лівою півкулею, є прекрасними аналітиками, бізнесменами, програмістами. Розвинута права півкуля сприяє розвитку творчих здібностей, в результаті чого люди стають прекрасними музикантами, художниками, акторами, поетами і письменниками.

Фортепіано – це єдиний інструмент, що розвиває одночасну і ефективну роботу двох півкуль мозку. Ви вже стоїте на межі успіху. Всього лише кілька миттєвостей відділяють Вас від того щасливого моменту, коли Ви здійсните свою мрію, і почнете насолоджуватися прекрасними звуками фортепіано.

Приділяючи щоденним заняттям всього лише 30 хвилин і виконуючи точну послідовність досліджуваного матеріалу, Ви незабаром здобудете необхідну базу знань, яка надасть Вам неоціненну допомогу при самостійному розборі композицій.

Регулярно, ми будемо коригувати Ваші музичні напрацювання, контролюючи Ваш творчий ріст, надаючи підтримку у вигляді корисних порад, завдяки яким Ви завжди будете стрімко рухатися вперед !!!

Фортепіано для дорослих “Престиж” – це піврічний курс.
Вам пересилається поштою ресурс для навчання, який складається з 6 журналів-модулів, з аудіо і відео носіями. Аудіо та відео файли Ви завантажуєте на нашій платформі в своєму особистому кабінеті. Заздалегідь, Ви безкоштовно, можете ознайомитися з пробними уроками, а також до оплати курсу послухати фрагменти фортепіанних композицій, які пропонуються в навчальному матеріалі для виконання. Надалі, Ви зможете самі зіграти цілу композицію, по закінченню кожного навчального модуля. Також додаються до виконання щотижневі тести для самоконтролю, які Ви спочатку виконуєте в надісланих учбових журналах-модулях, а також можете їх виконати в інтерактивному режимі (он-лайн), скачавши запропоновану зсилку. Теоретичний (20%) і практичний (80%) музичний матеріал викладу супроводжується ілюстрованими асоціаціями, які допомагають з інтересом засвоювати теми занять, а також із захопленням здобувати нові знання та вміння. Натхнення і адреналін гарантуються. Приємною винагородою для Вас стане отримання сертифіката.

4.67/5